← Wszystkie posty
5 min read

Startujemy zapisy na czwartą, ulepszoną edycję Concept Art Master!

Z tego artykułu dowiesz się o głównych zmianach w programie czwartej edycji największego kursu concept artu w Polsce! Zapnij pasy!

Z tego artykułu dowiesz się o głównych zmianach w programie czwartej edycji największego kursu concept artu w Polsce! Zapnij pasy!
Paweł Graniak
5 min read

Concept Art Master 4 przynosi mnóstwo nowości i rozszerzeń, co czyni ten kurs atrakcyjnym nie tylko dla nowych uczestniczek i uczestników, ale również absolwentów poprzednich edycji. Startujemy już 20 listopada!

Z tego artykułu dowiesz się o głównych zmianach w programie czwartej edycji tego największego kursu concept artu w Polsce! Zapnij pasy!

Co mówili uczestnicy poprzednich edycji?

Dotychczasowe trzy edycje Concept Art Master były bardzo intensywne. Wzięło w nich udział ponad 300 wspaniale zaangażowanych osób, które dzielnie rozwijały się, tworząc kolejne projekty od szkicu aż do zaawansowanego renderu. Za każdym razem byliśmy pod wielkim wrażeniem progresu kursantek i kursantów oraz prac, które powstawały podczas kursu. Ale i tak najbardziej piorunujące wrażenie robiły na nas opinie, jakie wystawiali nam po zakończeniu nauki.

Co nowego w Concept Art Master?

Program rozszerzony o 3D!

W czwartej edycji Concept Art Master poruszamy też tematykę 3D. Dodaliśmy ją w ramach ścieżki Concept Art zaawansowany, którą poprowadzimy w piątym i szóstym tygodniu kursu. Poszerzymy w niej zagadnienia związane z concept artem, które pojawiły się podczas poprzednich trzech edycji. Podczas zajęć kursantki i kursanci nauczą się między innymi, w jaki sposób należy prawidłowo przygotować koncept postaci, aby przekazać ją do działu 3D.

🔥 Nowy kurs ZBursha w cenie CAM4!

Do Concept Art Master 4 dodajemy za darmo nowy kurs z ZBrusha! ZBrush to program do rzeźbienia w 3D. Używają go artyści 3D, ale i coraz częściej sięgają po niego artyści koncepcyjni, żeby z jego pomocą projektować szybciej i łatwiej – zarówno organic jak i hard surface. Świetnie sprawdza się przy projektowaniu nietuzinkowych potworów i oryginalnych postaci. Warto zaprząc go do swojego procesu twórczego. Uzyskasz niesamowite efekty i znacznie przyspieszysz sobie pracę.

Sesja zdjęciowa z żywą modelką

W październiku zamykamy się w profesjonalnym studio z żywą modelką na sesję zdjęciową. Efektem sesji będzie specjalną paczka zdjęć referencyjnych. Na ich podstawie możesz ćwiczyć nie tylko pozy dla swoich postaci, ale także anatomię, różne stylizacje i układy ciała. To coś, co zdecydowanie pomoże Ci dużo szybciej wskoczyć na wyższy poziom concept artu.

Więcej tematów do wyboru

Kursantki i kursanci czwartej edycji Concept Art Master będą mogli wybierać z większej puli tematów, ale to nie wszystko. Opierając się na naszych doświadczeniach z poprzednich edycji, wspólnie doszliśmy do wniosku, że zmienimy główny temat, z jakim zmierzą się uczestnicy. Tym razem zamiast Gońca czy Stwórcy pojawi się zupełnie nowa postać ze świata snów. Co więcej program poszerzyliśmy też w oparciu o to, co dzieje się teraz w polskim gamedevie. Pracujemy w tej branży na co dzień i wiemy, na co położyć największy nacisk, by zbudować zaciekawiające portfolio i wyróżnić się podczas rozmów o pracę.

Do instruktorów dołączy Katarzyna Mairer!

W roli instruktorki Concept Art Master zadebiutuje Katarzyna Mairer, która jest absolwentką drugiej edycji naszego kursu. Od 2020 roku działa jako freelancer. Nieustannie rozwija swój warsztat. Posiada doświadczenie zarówno w projektach komercyjnych, jak i niekomercyjnych. Do tej pory tworzyła dla prywatnych zleceniodawców: rysunek tradycyjny, ilustracje dziecięce, grafiki użytkowe. Co jej obecność oznacza dla uczestniczek i uczestników Concept Art Master 4? Feedback, który otrzymają będzie jeszcze szerszy i przekazany z kilku różnych punktów widzenia. Dzięki temu projekt tworzony podczas kursu, na różnych etapach, będzie oceniany bardzo przekrojowo.

Szczegółowy Program Concept Art Master 4

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się na kohortową, 9-tygodniową formułę programu opartą o sesje LIVE, regularne sprawdzanie prac (feedbacki jak zwykle będziemy dawać na bieżąco) oraz codzienne intensywne dyskusje w społeczności. Nasz feedback i możliwość dzielenia się swoimi pracami ze społecznością na platformie Discord to elementy, które zostały bardzo mocno docenione przez dotychczasowych uczestników, dlatego nie zamierzamy tego zmieniać.

Dokładny program Concept Art Master 4 znajdziesz na: https://www.potegaobrazu.pl/concept-art-master#program

Dołącz do Concept Art Master 4 już teraz!

Czwarta edycja kursu rusza 20 listopada.

Link do zapisów 👉 https://www.potegaobrazu.pl/concept-art-master

  • Możesz rozbić płatność na 2 raty 0%.
  • Masz 14-gwarancję – możesz zrezygnować z kursu w ciągu 2 tygodni od startu i otrzymać zwrot 100% pieniędzy bez dodatkowych pytań.
  • Zachęcamy też do skorzystania z opcji sfinansowania dostępu z budżetu szkoleniowego! Napisz na k.marcyniuk@brave.courses jeśli potrzebujesz faktury proforma. Dla zespołów liczących ponad 3 osoby oferujemy dodatkowy rabat.

A jeśli masz jakieś pytania, napisz na k.marcyniuk@brave.courses lub pawel.graniak@potegaobrazu.pl

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie: +48 730 865 695. Odpowiadamy bardzo szybko!

🎁 Super zniżka dla absolwentów poprzednich edycji!

Z uwagi, że tak wiele zmieni się w najnowszej, czwartej edycji kursu Concept Art Master, zachęcamy do udziału również absolwentki i absolwentów poprzednich edycji, którzy chcą poszerzyć dotychczasowe umiejętności.

Przygotowaliśmy specjalną zniżkę 50% na udział w kursie. Chcesz ją otrzymać? Napisz na pawel.graniak@potegaobrazu.pl lub k.marcyniuk@brave.courses.

Do zobaczenia w Concept Art Master 4!

To będzie wspaniały listopad i grudzień!

Paweł, Jakub i Katarzyna

Medium length heading goes here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique.